Wspieramy wyprawę do Sydney

Wspieramy wyprawę do Sydney

Jest nam niezmiernie miło znajdować się w gronie sponsorów udziału naszego polskiego artysty Pawła Chlebka w prestiżowym wydarzeniu, jakie odbywa się tej jesieni w Sydney, Australia:

Projekt rzeźby „Ufam Tobie” został zakwalifikowany do realizacji i udziału w wystawie Sculpture by the Sea, Bondi 2015 w Sydney, która odbędzie się w terminie od 22 października do 8 listopada 2015.

Sculpture by the Sea (http://www.sculpturebythesea.com/) jest jedną z większych na świecie wystaw plenerowych w przestrzeni publicznej. Ponad 100 rzeźb każdego roku jest rozmieszczonych wzdłuż wybrzeża od plaży Bondi do Tamarama.  W poprzednim 2014 roku, wystawę obejrzało blisko 500 tyś osób z poza i z Australii.

Wystawa została opisana w artykułach przez krytyków sztuki z prominentnych magazynów o rzeźbie takich jak ”Sculpture Magazine” (USA), „A-N Magazine” (Wielka Brytania), „World Sculpture News” and „Art & Australia”. W narodowych i międzynarodowych gazetach codziennych, na okładach: The Australian; The Sydney Morning Herald; The Art Newspaper i The Independent (Wielka Brytania).

Do udziału w obecnej edycji wpłynęło 500 zgłoszeń, w tym 88 artystów z 23 różnych krajów. Spośród tych osób wybrano 50 najlepszych projektów, w tym projekt serca Pawła Chlebka.

Więcej o Artyście dowiedzieć się można tutaj.

Artykuł o wydarzeniu.

NAPISZ KOMENTARZ:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *