Wdrożenia

Wdrożenia

W ciągu 20 lat istnienia firmy wdrożyliśmy różnorodne typy aplikacji zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i w międzynarodowych korporacjach (Philip Morris, GoodMills, Nordzucker, Südzucker, Federal Mogul, Ybbstaler). Od niewielkich aplikacji po skomplikowane systemy informatyczne. Miarą efektywności przeprowadzonych wdrożeń mogą być stali klienci. Nasz pierwszy klient wciąż korzysta z naszych rozwiązań, dostosowanych do zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Specjaliści od Twoich danych

Dane to potężne narzędzie. Kiedy jest ich za dużo lub za mało Twój biznes nie działa jak należy. Potrzebujesz więc kogoś, kto zaprojektuje system informatyczny, który funkcjonuje dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Na czele Set(h) stoi wieloletni wykładowca systemów baz danych na wiodącej uczelni technicznej – dr inż. Krzysztof Bobran, a liderami wdrożeń są specjaliści z bogatą wiedzą informatyczną i branżową. Sprawimy, że odkryjesz jak wielki potencjał kryje się w danych Twojej firmy – zaczniesz ich używać, zamiast je archiwizować.

Specjalisci od Twoich danych Seth
Szkolenia

Profesjonalne doradztwo wdrożeniowe

Od początku naszej działalności interesował nas Twój biznes, a nie czysto techniczne podejście do sprawy. Traktujemy Twoje wdrożenie przede wszystkim jako kluczowy dla Twojej firmy projekt biznesowy.

Każde wdrożenie Set(h) poprzedza analiza Twoich potrzeb oraz profesjonalne doradztwo wdrożeniowe, którego celem jest optymalizacja kosztów inwestycji w system. Nasi eksperci chętnie podzielą się swoją wiedzą techniczną oraz bogatym know-how biznesu, jakie zgromadzili podczas wielu lat wdrożeń. Dzięki usługom doradczym wielokrotnie pomogliśmy naszym klientom uniknąć kosztów nieefektywnego sprzętu i rozwiązań, nawet do kilkuset tysięcy złotych.

Bezpieczeństwo danych podczas wdrożenia

Podczas wdrożenia przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa Twoich danych oraz ich poufności. Dane są bezpieczne jak w banku. Do ich ochrony wykorzystujemy zabezpieczenia używane przez bankowość elektroniczną. Połączenie z serwerem jest szyfrowane kluczem 128-bitowym.

Bezpieczenstwo danych Seth
Metodyka wdrozenia i szkolenie

Metodyka wdrożenia i szkolenie

Metodyka wdrożenia, którą stosujemy opiera się o tzw. Inżynierię współbieżną. Oznacza to po prostu tyle, że wdrożenie odbywa się w szeregu małych etapów, na których przez cały czas pozostajemy z Tobą w ścisłym kontakcie. Każdy etap wieńczy faza integracji i testów, kiedy to Ty przejmujesz rolę współtwórcy systemu jako jego najważniejszy tester. Dzięki temu bardzo szybko zaczynasz używać programu – najpierw pojedynczych aplikacji, a później całości, a Twoja praca może być kontynuowana bez przestojów. Naszym priorytetem jest zachowanie wydajności i płynności prac podczas wdrożenia. Jeżeli wdrażany u Ciebie system tego wymaga, szkolimy Ciebie i Twoich pracowników.

Standard obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej

W ramach obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej wykorzystujemy dedykowaną platformę B2B za pomocą której klient może zgłaszać wszystkie swoje uwagi i potrzeby rozwoju o nowe funkcjonalności.

Na wdrożone systemy przyznajemy minimum 24 miesiące podstawowej gwarancji (do 36 miesięcy gwarancji) Oznacza to w praktyce, że firma może przejść pełny okres rozliczeniowy bądź sezon z obsługą gwarancyjną bez obawy, że opieka skończy się w trakcie trwania sezonu w jego branży.
Świadczymy również usługę poszerzonej gwarancji, w której określona jest pula przysługujących klientowi godzin. Czas ten jest zarezerwowany na konsultacje, prace rozwojowe bądź serwisowanie wynikłych zdarzeń. W przypadku tej usługi określone są pewne nieprzekraczalne reżimy czasowe przeznaczone na usunięcie zdarzeń krytycznych. Naszym klientom dajemy również możliwość opieki 24-godzinnej.