Siedziba

Siedziba

Działamy w przyjaznym otoczeniu biznesowym Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec – Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis”. Nasza infrastruktura wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania dla linii produkcji, utrzymania i rozwoju dedykowanego oprogramowania z wykorzystaniem inżynierii współbieżnej.

Siedziba firmy posiada dogodne położenie komunikacyjne. W pobliżu przebiegają główne szlaki komunikacji drogowej. Najważniejsze to S19 i A4 łącząca Europę Zachodnią z Ukrainą. Niedaleko znajduje się międzynarodowy port lotniczy Jasionka.

Dysponujemy szeregiem biur o wysokim standardzie oraz przestronną salą konferencyjną wyposażoną w urządzania multimedialne. Własny parking ułatwi swobodne parkowanie. Jesteśmy jednocześnie usytuowani w strefie przemysłowej ale z widokiem na teren o charakterze wciąż jeszcze rolniczym. Celowo nieogrodzona siedziba otoczona jest bogactwem przyrody, zarówno fauny jak i flory, co pozytywnie wpływa na dobrą atmosferę pracy. Do pracy przygrywa nam sama natura:

W pobliżu Parku „Aeropolis” znajduje się szereg atrakcyjnych hoteli i restauracji oraz stadnina koni. Wizyta biznesowa w siedzibie firmy przebiegnie Państwu w komfortowych warunkach.

Zapraszamy do odwiedzin!

Kliknij na zdjęcie i odwiedź nas wirtualnie

IMG_8080