Usługi dedykowane

Usługi dedykowane

Set(h) dostarcza autorskie oprogramowanie stacjonarne i mobilne, łączące różne typy systemów informatycznych w jedno, maksymalnie praktyczne rozwiązanie trafiające precyzyjnie w potrzeby i oczekiwania klienta, sprzyjające optymalizacji procesów biznesowych.

Dzięki elastyczności i wnikliwości udało nam się już napisać oprogramowanie dla niszowej branży transportu paliwowego, dla przemysłu metalowego, FMCG, rolnictwa i branży spożywczej.

WYSPECJALIZOWALIŚMY SIĘ W BYCIU SPECJALISTAMI

Każda branża cechuje się pewną specyfiką, którą starannie badamy na początku współpracy z nowym klientem. Po przeprowadzeniu rozmów i analizie procesów biznesowych danej branży przystępujemy do wnikliwej pracy, by finalnie zaproponować efektywne rozwiązania.

NASZYM CELEM JEST CEL KLIENTA, czyli przyczynienie się do wzrostu obrotów, oszczędności kosztów, wzrostu wyniku finansowego i szybkiego zwrotu inwestycji w system, by potem mógł on już tylko zarabiać.

W całym procesie tworzenia systemu jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, badając jego zapotrzebowanie, sięgając wyobraźnią nawet poza dotychczasowe doświadczenia klienta, wyprzedzając i eliminując ewentualne niepożądane zdarzenia.

Set(h) tworzy rozwiązania zarówno na komputery stacjonarne jak i na różne urządzenia mobilne, w zależności od preferencji klienta lokalne lub w technologii SaaS (Software as a Service).

W celu porozmawiania o systemie dla Ciebie skontaktuj się z nami.