Zakończenie inwestycji w SSE Euro-Park Mielec/PPNT Aeropolis

Zakończenie inwestycji w SSE Euro-Park Mielec/PPNT Aeropolis

 

RPO WP

Działanie 1.1B

Nr projektu: RPPK.01.01.00-18-155/09 pt. “Autorski projekt SI Set(h) Sp. z o.o.: linia produkcji, utrzymania i rozwoju dedykowanego oprogramowania z wykorzystaniem inżynierii współbieżnej”

Zrealizowano : PPNT Aeropolis Strefa S2

belka

Aby w pełni wykorzystać potencjał branży informatycznej Systemy Informatyczne Set(h) za swoje priorytetowe zadanie uznają inwestowanie w rozwój województwa podkarpackiego.

Z satysfakcją informujemy o przystąpieniu do realizacji inwestycji w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro – Park Mielec/Podkarpackim Parku Naukowo – Technologicznym Aeropolis w zakresie postawienia budynku biurowo – usługowego z zapleczem techniczno – socjalnym wraz z budową linii produkcji, utrzymania i rozwoju dedykowanego oprogramowania z wykorzystaniem inżynierii współbieżnej. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu RPO WP Działanie 1.1B.

Dzięki inwestycji w Euro – Park Mielec Systemy Informatyczne Set(h) będą współtworzyć ofertę biznesową i technologiczną pierwszego branżowego parku w Polsce, ulokowanego w samym sercu podkarpackiej Doliny Lotniczej. PPNT Aeropolis stanowi kluczowe przedsięwzięcie regionu będącego jednocześnie zagłębiem informatycznym i lotniczym.

Systemy Informatyczne Set(h) lokując się w PPNT Aeropolis dołączyły do prestiżowego grona najbardziej innowacyjnych, konkurencyjnych przedsiębiorstw działających na terenie województwa, którym zależy na podtrzymywaniu i rozwijaniu mocno zakorzenionej w rejonie tradycji przemysłu lotniczego oraz na powiązaniu z tą gałęzią gospodarki głównego obszaru własnej działalności. Działając w strefie Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego Set(h) przyczyni się do aktywizacji lokalnej przedsiębiorczości w kontekście polskiego i międzynarodowego przemysłu lotniczego. Misją przedsiębiorców objętych strefą Parku Aeropolis jest podnoszenie konkurencyjności podkarpackiej gospodarki oraz przekształcenie Polski południowo-wschodniej w jeden z wiodących w Europie ośrodków lotniczych.

Jako przedsiębiorca ze strefy ekonomicznej Euro – Park oraz PPNT łącząc innowacyjne pomysły naukowe, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz ich wdrażanie SI Set(h) umocni swoją pozycję silnego konkurenta na rynku najnowszych technologii IT.

Inwestujemy w rozwój województwa podkaprackiego

NAPISZ KOMENTARZ:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *