Rekomendacja Pepsico

Rekomendacja Pepsico

Dziękujemy za kolejną rekomendację od naszego Klienta – firmy PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.:

 

 

Firma Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o.o.  podjęła się w 2014r. realizacji projektu IT polegającego na napisaniu od zera multiportalowej aplikacji do zarządzania surowcem w zakładzie FritoLay w Grodzisku Mazowieckim.

Za pierwowzór miała zbiór powiązanych ze sobą kilkunastu arkuszy Excel wypełnianych przez pracowników działu Agro.

Aktualnie system został uruchomiony produkcyjnie, jest dobrze oceniany przez użytkowników za jego wygodę, przyjazność i elastyczność.

Do głównych zalet rozwiązania należą:

– podział odpowiedzialności za wprowadzane dane, w tym część informacji wprowadzają podmioty współpracujące (producenci, dostawcy, przewoźnicy,…)

– natychmiastowa informacja o ewentualnych zmianach w harmonogramach produkcji, czy dostaw, z uwzględnieniem ilości i jakości dostępnego surowca

– możliwość zgromadzenia w jednej bazie danych (Oracle) wszystkich kluczowych informacji niezbędnych dla działu Agro i możliwość ich spójnej analizy

– zapewnienie traceability surowca w czasie rzeczywistym od sadzeniaków/pola do wyprodukowanego chipsa

Pracownicy firmy Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o.o. dobrze rozumieją nasze potrzeby i procesy w branży rolno-spożywczej, na nasze sugestie reagują szybko, często sami sugerują możliwe rozwiązania dla zgłaszanych zagadnień.

Pojawiają się zgłoszenia z innych działów fabryki odnośnie możliwości rozbudowy systemu o moduły obsługi kolejnych procesów w zakładzie.

Polecam firmę Systemy Informatyczne Set(h) sp. z o.o. jako solidnego wykonawcę i dostawcę systemów informatycznych, w szczególności dla branży rolno-spożywczej.

Jan Borowski – Komenda
Kierownik działu Agro / Agro Manager
PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.

NAPISZ KOMENTARZ:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *