Podziękowanie – Terapia Sztuką

Podziękowanie – Terapia Sztuką

 

 

Warsztat Terapii Zajęciowej  powstał w 1995 roku przy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Załęskiej w Rzeszowie

Placówka prowadzi rehabilitację społeczną i zawodową dla 50 uczestników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Od początku istnienia WTZ z rehabilitacji skorzystało 173 osoby.

W Warsztacie zatrudnionych jest 16 osób, z czego 10 stanowią instruktorzy terapii zajęciowej z fachowym przygotowaniem do prowadzenia zajęć w 10 specjalistycznych pracowniach: plastycznej, fotograficznej, tkackiej, krawiecko – dziewiarskiej, poligraficzno – introligatorskiej, kulinarnej, ogrodniczej, modelarskiej oraz dwóch ceramicznych.

Firma Set(h) Systemy Informatyczne Sp. z o.o. towarzyszy nieustannie od wielu lat naszym działaniom, udzielając nam nie tylko wsparcie materialne. Set(h) wielokrotnie wychodził także sam z inicjatywą aktywizacji naszych podopiecznych, zlecając im wykonanie prac plastycznych, co sprawiało, że czuli się dowartościowani i potrzebni.

Pragniemy podziękować firmie Set(h) za jej zaangażowanie i za to, że pośród innych firm i organizacji jest z nami najdłużej na naszej drodze pomagania niepełnosprawnym twórcom.

Warsztaty Terapii Zajeciowej

 

NAPISZ KOMENTARZ:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *