Leasing oprogramowania

Leasing oprogramowania

Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i wykorzystanie ich do wspomagania zarządzania oraz optymalizowania procesów zachodzących w firmie to podstawa sukcesu nowoczesnej firmy.

W celu umożliwienia naszym klientom inwestycji w dedykowane oprogramowanie nawiązaliśmy partnerstwo z firmą Europejski Fundusz Leasingowy SA (EFL), która świadczy usługi leasingowe i pożyczkowe na bardzo korzystnych warunkach.

Co daje leasing IT naszym klientom?:

Często stajemy przed koniecznością inwestycji w nowoczesne oprogramowanie dla swojej firmy. Gdy musimy wygospodarować środki na niemały jednorazowy wydatek, okazuje się, że o wiele korzystniejszą opcją jest płatność rozłożona. Leasing IT oznacza możliwość natychmiastowego skorzystania z usługi programowania systemów dedykowanych, lub dostosowania do ich potrzeb naszych flagowych systemów (Plantator, Fahrel).

Dobra firma leasingowa dopasuje model finansowania optymalny do potrzeb klienta i jego wymagań, dlatego rekomendujemy usługi naszego partnera – firmy EFL (Grupa Credit Agricole).

NAPISZ KOMENTARZ:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *