Kariera

Kariera

W małej drużynie każdy jest kimś wyjątkowym...

Dołącz do kameralnego zespołu developerów i wnieś swój niepowtarzalny wkład w oprogramowanie!

 

Praca w Set(h) = zróżnicowane portfolio ciekawych projektów + nieformalna atmosfera

MANIFEST KULTURY ORGANIZACYJNEJ SET(H)

  1. Jesteś ważnym członkiem naszego zespołu.
  2. Twoje pomysły i kreatywność przekładają się wymiernie na sukcesy firmy. To Ty tworzysz innowacyjność naszych produktów i usług.
  3. Nie używamy sformułowania „zasoby ludzkie” - wierzymy, że ludzie nie są zasobami, tylko osobami - i to niepowtarzalnymi.
  4. Pracujesz w dogodnych dla Ciebie godzinach. Ubierasz się jak chcesz, jesz o której chcesz.
  5. Dokładamy starań, abyś równoważył życie prywatne z zawodowym – stale poszerzamy ofertę benefitów pracowniczych i mamy na względzie Twoją sytuację życiową.

Dział Rekrutacji Talentów

rekrutacja@siseth.com

Tel. 17 784 22 22

ETAPY REKRUTACJI W SET(H)

Krok 1 Aplikacja

Wyślij nam swoją aplikację poprzez formularz aplikacyjny lub bezpośrednio na e-mail rekrutacja@siseth.com. W temacie maila podaj nr referencyjny ogłoszenia lub określ typ stanowiska, o które się ubiegasz. Jeśli rekrutujemy na stanowisko zbieżne z Twoim profilem kompetencyjnym, na tym etapie analizujemy Twoje CV i inne nadesłane CV oraz dokonujemy ich selekcji. Właściciele CV, które przykuły naszą uwagę, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby Set(h).

Krok 2 Spotkanie z kandydatem

Spotkanie odbywa się w siedzibie spółki w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Woli Cichej. Mapkę dojazdu znajdziesz się na dole naszej strony głównej.

Rozmowa kwalifikacyjna składa się z dwóch części. Najpierw rozmawiamy z Tobą w oparciu o informacje, które zawarłeś w dokumentach aplikacyjnych. Druga część spotkania to test sprawdzający umiejętności kandydata. Testy są dostosowane do profilu stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Rozmowa rekrutacyjna wraz z testem mogą potrwać od 1 do 2 godzin – zaplanuj sobie czas, uwzględniając czas dojazdu do firmy.

Krok 3 Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rozmowy, zostaniesz o nim poinformowany w terminie do 2 tygodni od daty spotkania za pośrednictwem wcześniej ustalonego kanału komunikacji (telefonicznie lub mailowo).

Po zakończeniu procesu rekrutacji zachęcamy Cię do wypełnienia ankiety „Candidate Experience”. Dzięki Twoim odpowiedziom możemy doskonalić nasze procesy rekrutacji.

Aktualne oferty pracy (Brak ofert. Zajrzyj później lub wyślij swoje CV, które dodamy do Bazy Talentów Set(h) - rozpatrzymy je podczas najbliższej rekrutacji).

Dodaj Swoje CV do Bazy Talentów Set(h). Pamiętaj o dopisaniu klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w formie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Systemy Informatyczne Set(h) Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Stanowisko pracy, które Cię interesuje (wymagane)

Krótki opis - opisz, czym chciałbyś się zajmować w firmie, wskaż preferowane technologie, praca przy jakich projektach Cię interesuje

Załącz pliki